Úvod O bazaru Služby Kontakt

O bazaru

Společnost Toyota Tsusho Praha s.r.o. působí na českém automobilovém trhu od roku 1992, kdy započala svoji obchodní činnost na základě získané registrace pod původním názvem Toyota Tsusho Czechoslovakia.

Aktivity této společnosti byly od počátku spjaté nejen s maloobchodní dealerskou činností soustředěnou na prodej náhradních dílů, servis a prodej vozů značky Toyota, ale i na celkovou koncepci a strategii této největší automobilové značky, vedoucí k propagaci, rozvoji image a současně získání stabilního podílu na českém automobilovém trhu. Tyto cíle byly společnosti svěřeny na základě 50 let získaných zkušeností od mateřské společnosti Toyota Tsusho Corporation a vycházely rovněž z přímé podpory výrobce automobilů Toyota, společnosti Toyota Motor Corporation Japan.

Toyota Tsusho Praha, jako jediný dealer v naší zemi zakládá obchodní principy na podpoře poskytované japonským odborným týmem, jak v oblasti prodeje vozů, tak i v servisní činnosti. Poskytované know-how, jehož podstatou jsou pilíře postavené na základech odborně zpracovaných středně dlouhodobých perspektivních plánů a každodenní činnosti vycházejících z filosofie „zákazník na prvním místě" a z respektu k lidem, vedou již 15 let společnost směrem k upevnění, již už stabilního postavení na prvním místě mezi konkurencí. Po celou dobu dosavadní činnosti je Toyota Tsusho Praha považována za tzv. „Pilotního dealera", který je v dealerské síti měřítkem ostatním konkurentům v porovnání s jejich výsledky.

Společnost nevytváří pouze její produkty a loga, ale především lidé, kteří jsou její neoddělitelnou součástí. Živou vyvíjející se součástí, která se vysokou měrou podílí na růstu a vytváření dobrého jména naší společnosti. Jasně definované pravomoci, vedení založené na zpětné vazbě, zodpovědnost, unikátní firemní kultura ovlivněná japonským principem KAIZEN, to jsou primární předpoklady pro řízený růst společnosti.

Během již patnáctileté existence naší společnosti se nám podařilo prodat víc než 6.000 nových vozů a 710 ojetých vozů. Podařilo se nám sestavit vysoce kvalifikovaný tým, který je schopen získat si a především udržet širokou škálu zákazníků a vybudovat vzájemně výhodné, dlouhotrvající partnerské vztahy. Vzrůstající počty prodaných nových i ojetých vozů, zkvalitňování know-how a organizace dává našim zákazníkům jistotu, že se spojili se správným partnerem.

Vážení zákazníci, jsme si vědomi toho, že musíme neustále naslouchat Vašim potřebám a přáním a následně pak vylepšovat své služby i organizaci. Úspěch nepřichází sám od sebe, k jeho naplnění vede dlouhá, nikdy nekončící cesta.

Věřte, že nám bude potěšením se s Vámi na této cestě potkávat...

Toyota Tsusho - Váš dealer s opičkou na střeše

Doprodej referentských vozů Toyota Avensis

Více

Operativní leasing Toyota Avensis jen za 6 050,-Kč bez DPH

Více