Pojištění vozu

Každý chce mít automobil k dispozici kdykoliv. Přání ale může změnit nečekaná událost. V takovém případě Vám Toyota Pojištění poskytne účinnou pomoc a budete mít pevnou jistou, že Vaše vozidlo je komplexně chráněno proti škodám.

10 výhod Toyota Pojištění

1. Povinné ručení – Mimořádně širokou nabídku pojistného krytí tvoří dvě varianty povinného ručení s mnoha zajímavými výhodami, ze kterých si vybere každý podle svých potřeb, např. poškození vozidla zvířetem či střetu vozidla se zvířetem nebo poškození v důsledku živelní události. Na výběr máte dvě varianty pojistného krytí. Tečka označuje pojištění rizika.

 

Basic

Plus

Limit pojistného plnění

 50/50 mil. Kč

 100/100 mil. Kč

Základní asistence

Živel

Poškození vozidla zvířetem

Garance mobility

Střet vozidla se zvířetem

 

Náhradní vozidlo po dobu 5 dní

 

1. škoda bez vlivu na bonus

 

Přímá likvidace

 

 

2. Havarijní pojištění – Už v základní variantě chrání vaše vozidlo proti nehodě, odcizení, poškození nebo zničení v důsledku živelní události nebo vandalismu. Tečka označuje pojištění rizika.

 

Basic

Havárie

Odcizení

Živel

Vandalismus

GAP – nadstandardní plnění pro nové vozy

 

Základní asistence

Náhradní vozidlo po dobu 15 dní

1. škoda bez vlivu na bonus

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

3. Pojištění skel – Pojištění pouze čelního skla často nestačí. Využijte možnost pojištění všech skel. V případě více pojistných událostí nebudete omezeni ročním limitem.

4. Náhradní vozidlo – V případě pojistné události získáte náhradní vůz až na 15 dní zdarma.

5. Pojištění bez spoluúčasti - Stačí si zvolit variantu spoluúčasti 1%, minimálně 1.000,- Kč a nebude Vám u škody do 100.000,- Kč sníženo pojistné plnění o dohodnutou spoluúčast.

6. Asistenční služby – Máte poruchu? Poškodil Vám vozidlo vandal nebo kroupy? Nezoufejte. Toyota Pojištění zahrnuje asistenční služby i pro tyto případy. Stačí jen zavolat, v České republice i v zahraničí, 24 hodin denně, 365 dní v roce.

LETÁK ASISTENČNÍCH SLUŽEB TOYOTA POJIŠTĚNÍ

7. Pojištění právní ochrany - Poradíme Vám, jak vyřešit dopravní nehodu. Poskytneme Vám odborné informace v oblasti silničního provozu. Nebo zajistíme překlad, který se Vám může hodit při silniční kontrole v zahraničí.

8. Nezáleží na druhu pořízení vozidla - Zvažujete koupi vozu za hotové nebo s využitím finančních služeb? Toyota Pojištění je tady, bez ohledu na formu pořízení vozidla. Zvažujete pořídit si vozidlo nové nebo ojeté? V obou případech využijte Toyota Pojištění!

9. Domovský servis – Naše asistenční linky Vás vždy ochotně budou směřovat do autorizovaných servisních míst Toyota a Lexus. Budete tak mít jistotu, že Vaše vozidlo bude odborně opraveno a navíc nebude ohrožena platnost záruční doby Vašeho vozu Toyota.

10. Pojistitel –Toyota pojištění je soubor pojistných produktů určených pro zákazníky Toyota a Lexus, první svého druhu v České republice. Pojistitelem je renomovaná Allianz pojišťovna, a.s. s vybudovaným zázemím jak v České republice, tak po celé Evropě.

VŠEOBECNÉ POJISTNÉ PODMÍNKY

 

Napište nám

Položky označené * jsou povinné.
Napište nám Zavřít